Language: |

ADT Europe Group to profesjonalna drukarnia wielkoformatowa o szerokiej ofercie wydruków wielkoformatowych w najlepszych cenach na rynku. Jesteśmy nowatorską, silnie rozwijającą się drukarnią wielkoformatową o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy pracownią powstałą na bazie wieloletnich doświadczeń, wyniesionych ze współpracy z wieloma agencjami reklamowymi , instytucjami, przedsiębiorstwami. Na tej podstawie jesteśmy w stanie opracować materiały godne naszych kontrahentów, które przyczyniają się do budowy waszego pozytywnego wizerunku.

Stanowimy zgrany zespół doświadczonych osób o dużej wyobraźni oraz świeżym spojrzeniu. Oferta naszej drukarni jest skierowana do klientów, którym oprócz wysokiej jakości druku, zależy na szybkim procesie produkcji.

Adt specjalizuje się w wielkoformatowym druku solventowym, w którym wykorzystywane są takie media jak:

Druk przeznaczony jest do produkcji zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych nośników reklamowych. Współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi dlatego możemy również zaproponować montaże, oraz demontaże reklam, szyldów, czy banerów reklamowych na billboardach i elewacjach w wielu miejscach Polski.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Zarząd ADT