Language: |

Papier billboardowy (Blue-back)

Najtańsze medium papierowe do zadruku wielkoformatowego. Jakość wydruku pozwala cieszyć się reklamą oglądaną z pewnej odległości. Z bliska mogą być widoczne drobne niedoskonałości wydruku (ziarnistość). Ze względu na specyfikę materiału, nie zaleca się wydruku w rozdzielczości wyższej niż 360 dpi. Medium stosowane przede wszystkim do wydruków wyklejanych na tablicach billboardowych oraz w momencie gdy potrzebne są tanie, krótkookresowe reklamy. Przy niewymagających projektach może być stosowany materiał do druku plakatów.

Papier plakatowy Citylight
Popularne, łatwo rozpoznawalne medium papierowe. Materiał translucentny – oprócz klasycznego zastosowania, nadaje się również do podświetleń. Papier ten w naszej ofercie występuje w wysokiej gramaturze 200 g, co decyduje jego o wytrzymałości. Często spotykany jako reklama świetlna np. w wiatach przystankowych.

 

Płótno Canvas Artystyczne płótno pozwalające na jak najdokładniejsze odwzorowanie na nim fotografii i obrazów. Dzięki swoim właściwościom (wysoka chłonność materiału, naturalny kolor wyjściowy) druk wielkoformatowy na takim płótnie wykorzystywany jest najczęsciej w reklamie i sztuce użytkowej, do druku zdjęć i reprodukcji.  Materiał elastyczny, przypominający płótno malarskie, może zostać rozciągnięty na blejtramie. Obrazy drukowane na płótnie canvas stanowią wierne odwzorowanie grafiki o ostrych konturach i nasyceniu


Foto tapeta Materiał dekoracyjny idealny do wykonania tapet na ścianę wg. indywidualnego wzoru. Przyklejany za pomocą kleju do tapet.  W przypadku, gdy zlecony druk wielkoformatowy jest większego wymiaru, nasza drukarnia wielkoformatowa podzieli obraz z tzw. zakładką 2 cm.zaleca się laminowanie laminatem płynnym.