Language: |

Jednym z kluczowych profili działalności naszej firmy, jest oferta gotowych produktów i rozwiązań reklamowych (o charakterze zewnętrznym) w miejscach sprzedaży. Oferta ta obejmuje zarówno kompleksowe realizacje ogólnopolskich kampanii reklamowych instalowanych w witrynach okiennych (np. oddziałów banków, sieci sklepów, sieci dealerskich, itp.), jak i sprawdzone produkty reklamowe . Takie formy reklamy, widoczne z zewnątrz punktów sprzedaży, odgrywają niebagatelną rolę informacyjną, jak również wpływają na wizerunek i rozpoznawalność danej marki..Ścianki wystawiennicze

Ścianki reklamowe to jedna z bardziej atrakcyjnych form promocji swojej marki, produktów lub usług z wykorzystaniem systemów wystawienniczych. Konstrukcja prezentowanych ścianek umożliwia właściwie dowolne zaaranżowanie dostępnej przestrzeni na targach, konferencjach lub innego rodzaju akcjach reklamowych, czy też informacyjnych. W zależności od miejsca promocji, dostępnej przestrzeni oraz wymagań Klienta dostępne są ścianki wystawowe modułowe, rozwijane, prostsze tekstylne oraz eleganckie rozwiązania pop-up.
Każda z propozycji dostępna jest w kilku popularnych rozmiarach, dzięki czemu prezentowane ścianki reklamowe znajdują zastosowanie w trakcie dowolnych wydarzeń.

 

Roll-up
Przenośny, łatwy do skonfigurowania i atrakcyjny system prezentacji. Łatwa konfiguracja z mechanizmu rolkowego w aluminiowej obudowie. Nie potrzeba żadnych narzędzi do montażu i roll-upy są łatwe w konfiguracji, nawet przez niedoświadczonych ludzi. Ze względu na niewielki ciężar i kompaktowe wymiary, mogą być eksponowane w dowolnym miejscu. W naszej ofercie znajdą Państwo roll-up mający szerokość- 850,1000, 1200, 1500 oraz 2000 mm.

Polecamy ponadto roll-upy dwustronne.Trybunki
Forma reklamy widoczne z zewnątrz punktów sprzedaży. Odgrywają niebagatelną rolę informacyjną, jak również wpływają na wizerunek i rozpoznawalność danej marki.

Idealnie sprawdzają się podczas:

  • degustacji
  • prezentacji multimedialnej
  • prezentacji produktów
  • działań informacyjnych

 


Potykacze

Potykacz to najpowszechniejsza forma ekspozycji plakatu wykorzystywana w akcjach reklamowych, głównie na zewnątrz budynku. Konstrukcje te mogą być wykonane z rozmaitych materiałów i przybierać różne formaty. Najczęściej stosuje się potykacze dwustronne wykonane z profili aluminiowych. W tym przypadku nośnik plakatu stanowi rama samozatrzaskowa. Potykacze charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia i trwałością.