Language: |

Druk Wielkoformatowy

Posiadamy własne maszyny solwentowe drukujące z jakością od 360 dpi aż do 1440 dpi. Dysponujemy maszynami pozwalającymi wydrukować do 320 cm w jednym kawałku. W przypadku materiałów łączonych - szerokość jest praktycznie nieograniczona. Wydruki z powodzeniem można stosować do ekspozycji zewnętrznych oraz wewnętrznych, na wszystkie udzielamy gwarancji.
Nasi doradcy pomogą wybrać optymalny dla Ciebie materiał, a w razie wątpliwości wykonam wydruki próbne.Z nami możesz tylko zyskać!


Siatka Mesh

Materiał przeznaczony do wielkopowierzchniowych reklam. Dzięki perforacji przepuszcza powietrze, zapobiegając tworzeniu się efektu żagla, który jest najczęstszą przyczyną rozerwania banerów. Szczególnie polecana w miejscach narażonych na działanie wiatru. Materiał najwyższej jakości, posiada wszystkie niezbędne w branży budowlanej atesty. Dzięki dodatkowemu przeplotowi, zwiększa się wytrzymałość oraz powierzchnia zadruku, co bezpośrednio przekłada się na intensywność kolorów oraz jakość wydruku.
Siatka Mesh stosowana jest głównie na elewacjach budynków, wolnostojących ramach, oraz wszystkich miejscach narażonych na mocne podmuchy wiatru.
Zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm w standardzie.Baner reklamowy

Najpopularniejsze i najtańsze podłoże do ekspozycji zewnętrznej. Typowe sposoby wykończenia – zgrzanie i zaoczkowanie sprawiają, że baner reklamowy jest łatwy w montażu i demontażu. Lekki i elastyczny. Zalecany do ekspozycji krótkookresowych, oraz w miejscach nie narażonych na silne działanie wiatru.Baner Powlekany

Materiał dzięki obustronnemu powleczeniu (510g) gwarantuje najwyższą trwałość oraz odporność na rozerwanie. Zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm w standardzie.


Reklama może być dowolnej wielkości (dzięki możliwości zgrzewania). Istnieje możliwość zgrzania ze sobą plecami dwóch banerów,tworząc baner dwustronny. Materiał przeznaczony do długoterminowych ekspozycji.
Baner Blockout

Baner z czarną, nieprzepuszczającą światła wkładką. Przy niepożądanym tylnym źródle światła, nie podświetla się. Może być stosowany w systemach wystawienniczych typu Roll-up.
W stosunku do materiału Roll-up, jest grubszy i bardziej elastyczny. Istnieje możliwość zadruku dwustronnego.
Zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm w standardzie.Backlight (baner do podświetleń)

Materiał przepuszcza światło, co sprawia że jest idealnym rozwiązaniem do kasetonów. Efekt, przy tylnym źródle światła, jest podobny jak w przypadku innych materiałów translucentnych, jednak typowo banerowy sposób wykończenia sprawia że można go zastosować w wielu niedostępnych dla tych mediów miejscach.Baner odblaskowy

Materiał banerowy zachowujący się jak znaki odblaskowe. W świetle dziennym wygląd banera niewiele odbiega od zwykłych banerów, jednakże technologia wykonania sprawia, że po zmroku odbija światło – np. z reflektorów przejeżdżających pojazdów. Stosowany przy szlakach komunikacyjnych oraz w miejscach gdzie dodatkowe oświetlenie jest niemożliwe lub niewskazane. Zgrzewanie i oczkowanie co 50 cm w standardzie.