Language: |

Wszystkie agencje reklamowe, ceniące sobie doskonałą jakość druku, niskie ceny i niezawodnych podwykonawców, zapraszamy do współpracy z nami. Wiemy, iż jako pośrednicy wymagacie najniższych cen i specjalnego traktowania – najszybszego możliwego terminu realizacji i perfekcyjnej jakości. Dlatego wychodząc naprzeciw tym wymaganiom stworzyliśmy specjalną ofertę dla Was.

Dzięki współpracy z naszą drukarnią zdołają Państwo skutecznie obniżyć koszty wydruku oraz zyskać pewność otrzymania wydruków w najwyższej jakości.


Stała współpraca i rabaty

Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty wynikające z obrotów. Rabat przyznajemy na podstawie obrotu za poprzedni miesiąc lub rabat ilościowy od obecnego zamówienia. Duże zlecenia negocjujemy indywidualnie.


Warunki współpracy dla Agencji Reklamowych

W celu otrzymania specjalnego cennika dla Agencji Reklamowych prosimy o kontakt oraz przesłanie dokumentów rejestrowych z których wynika profil działalności.

Gwarantujemy kreatywność, terminowość, wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępną cenę.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą agencją pozwoli na stworzenie profesjonalnego wizerunku Państwa firmy i wyróżnienie się spośród konkurencji.